برگزاری شور عاطفه ها با شعار:

همبازی_ هدیه ای برای بچه های ایران

همبازی_ هدیه ای برای بچه های ایران
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت:شور عاطفه ها امسال با شعار همبازی_ هدیه ای برای بچه های ایران در روزهای نهم ،دهم و یازدهم مهر برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد ، احمد سعادت معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار داشت:دراجرای طرح شور عاطفه ها ، برای جمع آوری کمک و هدایای تحصیلی مردم به دانش آموزان نیازمند در سالجاری میان کمیته امداد و شرکت ملی پست، تفاهم نامه همکاری امضا شده است.

وی افزود: طبق این تفاهم نامه ادارات پست هرشهرستان به عنوان پایگاه ثابت نسبت به جمع آوری هدایا و کمک های مردمی و انتقال آن به ادارات امداد شهرستان اقدام می کند.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد تصریح کرد:در شهرستانهای ساری،آمل وبابل علاوه بر پایگاه ثابت (ادارات شرکت پست) ، سه دستگاه خودرو کامیونت بعنوان پایگاه سیار در روزهای نهم و دهم مهر ماه ،صبح وعصر از سوی شرکت پست برای جمع آوری هدایا و تبلیغات در میادین اصلی شهر حضور می یابند.


سعادت با تقدیر از همراهی و مشارکت خیران و مردم نوعدوست مازندران در راستای خدمت رسانی به نیازمندان و مددجویان گفت:مردم نیکوکار استان می توانند از طریق
شماره کارت 6037997950149907 و یا از طریق آنی پرداخت #011*1*8877* کمک‌های خود را واریز کنند.

۸ مهر ۱۳۹۹
تعداد بازدید : ۴
کد خبر : ۳,۸۹۸

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.